' />

הטיפולים שלנו

להזמנת טיפול מלא את הפרטים הבאים:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

עיסוי זוגי

עיסוי זוגי

עיסוי זוגי

הדרך הטובה והנעימה לחיזוק הזוגיות ולרענון הגוף והנפש: עיסוי זוגי.

להזמנת עיסוי זוגי חייגו לנועם חן: 052-4345030

הטיפול נעשה בשני חדרים במקביל ע"י שני מטפלים, בקליניקה בת"א או בקליניקה בר"ג.

ניתן גם להזמין עיסוי זוגי עד הבית (באזור המרכז בלבד)

 

עיסוי זוגי- הקדמה
עיסוי מוכר גם בשמו השכיח בשימוש- מסאז'. בדרך כלל, עיסוי נחשב לפעולה נעימה ביותר שמטרתה בין השאר להקנות רגעים של שלווה ורוגע למטופל. כמו כן, עיסוי טוב יכול לפתור בעיות שונות כגון- שרירים תפוסים, כאבי גב ועוד. כאשר העיסוי נעשה באופן מקצועי ומלווה בידע המתאים, מדובר בחוויה שיכולה לשדרג את המצב הבריאותי של המטופל.

עיסוי זוגי הוא עיסוי שנעשה בו זמנית לשני בני הזוג. "בו זמנית" הכוונה היא שהוא נעשה ע"י שני מטפלים שמעסים את שני בני הזוג באותו הזמן. כך, עיסוי זוגי מאפשר לעבור עיסוי נעים לשני בני הזוג כאשר כל אחד מבני הזוג מקבל את מלוא תשומת הלב.

עיסוי זוגי – למה זה כדאי?
עיסוי הוא חוויה אינטימית ביותר. העיסוי מתבצע בדרך כלל באווירה מאד נעימה כאשר בני הזוג שוכבים ברוגע על מיטות טיפולים ונהנים מפינוק מושלם.
ראשית, העיסוי עצמו מתאים כמתנה מהנה ביותר. כאשר העיסוי מתבצע לשני בני הזוג מדובר במתנה שאינה רק מהנה אלא גם מגבשת ותורמת ומלאה ברומנטיקה.
היות והעיסוי מתבצע על ידי שני מעסים נפרדים, כל אחד מבני הזוג זוכה להתפנק ולחוות את ההרגשה המרגיעה ותחושת השחרור שלאחר העיסוי. שחרור זה יכול להוות עבור בני הזוג חוויה זוגית נעימה ומהנה.

למי פונים לצורך קבלת עיסוי זוגי?
עיסוי זוגי צריך להתאים לשני בני הזוג. לכן, חשוב לבחור בשני מעסים מקצועיים ולשים דגש לכך שמידת המקצועיות וההשקעה של שני המעסים הנבחרים תהייה זהה.
במהלך עיסוי זוגי, בני הזוג רוצים לחוות רגעים רומנטיים ושקטים ולכן חשוב לבחור באנשי מקצוע שיודעים לתת את המרחב המתאים ללקוחות שלהם.

אז למי כדאי לפנות?
אנו ממליצים לכם בחום לפנות אלינו לצורך קבלת עיסוי זוגי מהנה! אצלנו תוכלו ליהנות קודם לכל מידיים מקצועיות ומנוסות שיודעות להעניק עיסויים משובחים ובעלי השלכות חיוביות.

כמו כן, אנו מודעים לחשיבות של חווית העיסוי הזוגי ולכן אנו דואגים לאפשר ללקוחות שלנו לחוות עיסוי זוגי מוצלח על ידי אנשי מקצוע מעולים ומצוינים, באווירה רומנטית ושקטה וכל זאת בליווי שירות לקוחות אדיב ונוח. פנו אלינו ותחושו את התוצאה המהנה של עיסוי זוגי טוב.