הטיפולים שלנו

להזמנת טיפול מלא את הפרטים הבאים:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

עיסוי עד הבית

להזמנת "עיסוי עד הבית" חייג\י עכשיו לנועם חן: 052-4345030 או השאירו פרטים בעמוד צור קשר  ואשמח לתאם לכם מועד לטיפול.
כמו"כ ניתן לקבל עיסוי בקליניקות בת"א ברמת החייל או ביד אליהו וכן בקליניקה בר"ג (משך הטיפול: 45 דקות)

עלות הטיפול בקליניקה: 220 ש"ח | טיפול בבית הלקוח: 250 ש"ח
מומלץ לבדוק את עמוד המתנות והמבצעים המיוחדים שלנו…

עיסוי עד הבית

עיסוי עד הבית / מסאז' עד הבית
כמה נעים לקבל עיסוי טוב ממטפל מקצועי ומומחה בתחום. כל אחד זקוק לפעמים לאיזו שעה של שחרור, לשעה של פינוק ורוגע. עיסוי מקצועי מעניק לכל אחד שעה כזו – שעה שקטה ורגועה, שעה שבה שוכחים מכל הבעיות או הקשיים ומתמקדים רק בפינוק עצמי ובהנאה ייחודית.

איפה מקבלים עיסוי?
עיסוי טוב אפשר לקבל במכוני ספא, או לחילופין אצל מעסה מקצועי – בקליניקה או בבית. במכוני ספא אפשר לבחור בין סוגים שונים של עיסויים, ולשלב גם ארוחה, טבילה בבריכה וכדומה. בקליניקה של מעסים ניתן לקבוע תור מסודר, ולהגיע לשעה של טיפול ממוקד, בדיוק למטרה שאתם צריכים. 

עיסוי עד הבית / מסאז' עד הבית
אם אין לכם זמן, או כוח, לצאת מהבית לקליניקה או למכון ספא, זה עדיין לא אומר שאתם לא יכולים ליהנות ממסאז' טוב.
ישנה אפשרות להזמין מסאז' עד הבית. כן, כן! עיסוי עד הבית הולך ונעשה נפוץ בשנים האחרונות. במקום שתצטרכו להיסחב למקום שאולי גם אינו קרוב אליכם הביתה, לפנות זמן מיוחד ביום ולהגיע לטיפול במקום זר, תוכלו להזמין עיסוי עד הבית. וכך, יגיע אליכם הביתה אדם מקצועי ואף יביא עימו מיטת טיפולים, שמנים ריחניים וכן מפיצי ריח להשלמת האווירה.
עיסוי עד הבית מאפשר לכם לקבל עיסוי טוב, מקצועי ומפנק, במינימום זמן מצידכם ובמקסימום נוחות. מסאז' עד הבית משאיר אתכם במקום שבו אתם מרגישים הכי בנוח, ולא דורש מכם לצאת למקום זר, שבו אולי לא תחושו רגועים מספיק.

 עיסוי עד הבית – יתרונות
בנוסף למיקום הנוח, מסאז' עד הבית אינו דורש מכם להזמין תור זמן רב מראש, מפני שלרוב המעסים זמינים ברוב שעות היום והלילה. כך תוכלו לקבל עיסוי ביום ובשעה שנוחים לכם, גם בהתראה קצרה יחסית. תוכלו גם להזמין עיסוי הביתה כהפתעה לבת או בן הזוג – מתנה מיוחדת ומהנה.

 נועם חן – עיסוי הוליסטי
נעים מאוד: אני נועם חן בוגר קורסים רבים בתחום העיסוי, אשמח להעניק לכם עיסויים מסוגים שונים אצלי בקליניקה בר"ג או בת"א או אצלכם בבית. אני מתחייב להעניק לכם טיפול יסודי, מפנק ומרגיע, כדי שתיהנו הנאה מושלמת.

להזמנת טיפול חייגו עכשיו: 052-4345030 או מלאו פרטים בעמוד צור קשר